Strona główna Kontakt GRUPAMAZAMED Mapa strony Aktualnosci GRUPAMAZAMED

Pionizator Evolv

Strona główna - Sprzét rehabilitacyjny - Pionizatory - Pionizator Evolv

Pionizator Evolv


pionizator evolv

Pionizator statyczny z ręcznym siłownikiem. Uchylny stolik umożliwia swobodny transfer z wózka inwalidzkiego na siedzisko. Podparcie pod plecy oraz klatkę piersiową skutecznie stabilizują tułów podczas podnoszenia lub stania. Stopy umieszczone są w specjalnych stabilizatorach, również kolana są sztywno podtrzymywane, co wymusza prawidłową postawę. Podnoszenie do pionu umożliwia ręczny siłownik. Obsługiwać go może samodzielnie osoba pionizująca się lub opiekun. Pionizator Evolv Zaprojektowany przez specjalistów z USA aby dawać maksymalną użyteczność i komfort. Podczas projektowania wykorzystano wszystkie sugestie dotychczasowych użytkowników oraz rady specjalistów względem optymalizacji zmiany pozycji z siedzącej do stojącej, tak aby przejście było jak najbardziej zbliżone do naturalnego. Badania prowadzone nad udoskonaleniem urządzeń pod tym względem zaowocowało powstaniem modelu EVOLV

Ponad 50 opcji konfiguracji jest gwarancją dopasowania produktu do najbardziej wymagających użytkowników. Otwarta konstrukcja daje duża łatwość w samodzielnym "przejściu" z wózka na siedzisko i odwrotnie.

Inną zaletą urządzenia jest niewymagająca użycia kluczy, pełna regulacja większości ruchomych elementów pionizatora. Teraz zawsze i wszędzie dopasujesz swój EVOLV do swoich potrzeb.

Pionizator Evolv - Galeria

Pionizator EVOLV
Pionizator EVOLV
Pionizator EVOLV
Pionizator EVOLV
Pionizator EVOLV
Pionizator EVOLV
Pionizator EVOLV

Polecamy

Siedzisko anatomiczne

Siedzisko anatomiczne produkowane z najwyższej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii. Nie zawiera lateksu, gładka powierzchnia niemechacąca się i nienasiąkająca, odpowiednio miękki, elastyczny i niepękający materiał, właściwość bakteriostatyczne, czyszczenie ogólnodostępnymi środkami chemicznymi, bezpieczny montaż na tandardowych krzesełkach domowych np. na czas posiłku, można zamontować w wózkach Jogger i Eio.

Siedzisko anatomiczne

Pionizator Evolv


Opcje takie jak regulowane poduszki kolanowe, odciążające stawy czy stolik typu "shadow tray", który zawsze znajduje się pod pod powiednim kątem to tylko nieliczne udoskonalenia mające zapewnić maksymalny komfort i użyteczność.

KONTAKT GRUPAMAZAMEDJesteś zainteresowany zakupem wózka inwalidzkiego lub sprzętu rehabilitacyjnego?
Napisz do nas - biuro@grupamazamed.pl lub skorzystaj z formularza:

* pole wymagane

Pionizator Evolv YouTube


Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
YouTube GRUPAMAZAMED
OGLĄDAJ GRUPAMAZAMED TV
Serwis
SERWIS WÓZKÓW
Copyright 2015 by GRUPAMAZAMED     |   strona główna o firmie katalog produktów dofinansowanie serwis wózków kontakt
Pionizator Evolv