GRUPAMAZAMED kontakt Mapa strony Aktualności

Pionizator - stół do pionizacji SP2

GRUPAMAZAMED - Sprzęt rehabilitacyjny - Pionizatory - Pionizator - stół do pionizacji SP2

Pionizator - stół do pionizacji SP2 opis

Stół SP2 do Pionizacji przeznaczony jest dla pacjentów leżących w szpitalu, zakładzie opieki lub w domu do stopniowego przemieszczania chorego z pozycji leżącej do pionizowanej. Szczególnie przeznaczony jest dla ludzi długo leżących, z porażeniami, niewydolnościami krążeniowymi i licznymi przypadkami pooperacyjnymi. Pacjent może wesprzeć się na regulowanych pochwytach. Regulacja wysokości w zakresie 500 - 900 mm, kąta nachylenia leżyska w zakresie od 0o do + 88o, odbywa się za pomocą siłownika elektrycznego. W wyposażeniu stołu są pasy stabilizacyjne kolan, klatki piersiowej i miednicy. Stół posiada koła jezdne z blokadą. Wymiary leżyska 1900 x 680 mm. Masa: 90 kg.

DANE TECHNICZNE
Stół SP2 do Pionizacji
Stół SP2 do Pionizacji
Stół SP2 do Pionizacji
Stół SP2 do Pionizacji

Pionizator - stół do pionizacji SP2

GRUPAMAZAMED dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego, Pionizator - stół do pionizacji SP2, sprzęt rehabilitacyjny. Wózki inwalidzkie, wózki elektryczne i poduszki przeciwodleżynowe z dofinansowaniem z PFRON i PCPR. Pionizator - stół do pionizacji SP2 w atrakcyjnych cenach lub refundowane przez NFZ.


Jesteś zainteresowany zakupem Pionizator - stół do pionizacji SP2 ?
Skontaktuj się z nami !


Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
YOUTube GRUPAMAZAMED
OGLĄDAJ GRUPAMAZAMED TV
Serwis
SERWIS WÓZKÓW
Copyright 2015 by GRUPAMAZAMED     |   strona główna o firmie katalog produktów dofinansowanie serwis wózków kontakt
Pionizator - stół do pionizacji SP2. Pionizatory - stół do pionizacji SP2, sprzęt rehabilitacyjny i wózki inwalidzkie - GRUPAMAZAMED.