Poduszki ROHO Mosaic poduszka ROHO Mosaic Poduszki przeciwodleżynowe ROHO Mosaic Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Mosaic
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Rower Safari
  ROWERY REHABILITACYJNE
  Rower rehabilitacyjny solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania są głównymi cechami jakimi charakteryzują się rowery rehabilitacyjne kompaktowy i ergonomiczny kształt.
   
  rowery rehabilitacyjne
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
 • Groove
  WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY
  Wózek z napędem na tylne, koła, który oferuje użytkownikowi niezależny wybór podstaw napędowych i systemów siedziska. Kontroluje prędkości do 13 km/h dzięki silnikom wyposażonym w zaawansowane rozwiązania takie jak Intellidrive™. Groove to rozwiązanie, które daje duże możliwości aktualizacji oprogramowania.
   
  skutery inwalidzkie elektryczne
 • Pionizator
  MIRCO
  Mirco to propozycja pionizatora dynamicznego amerykańskiej firmy RIFTON. Cechuje się wszechstronnością dzięki systemowi modularnemu pozwalającemu zastosować bardzo szeroką ofertę dodatków. Jednocześnie pionizatory Mirco oferują zalety wielu urządzeń.
   
  pionizatory
Poduszki przeciwprzeciwodleżynowe ROHO Mosaic
 

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Mosaic

W ciągu 30 lat działalności ROHO tworzyło produkty spełniające oczekiwania najróżniejszych grup użytkowników. Poduszka Mosaic powstała z myślą o osobach wymagających komfortu oraz ochrony skóry na poziomie podstawowym. Wykorzystując technologię przepływu powietrza między komorami, poduszka Mosaic jest nie tylko wygodna, ale efektywnie rozkłada nacisk na całej powierzchni. Może być wykorzystana w profilaktyce przy niskim ryzyku występowania odleżyn. Została zaprojektowana jako rozwiązanie zapewniające funkcjonalność i komfort w przystępnej cenie..

DANE TECHNICZNE
Poduszka Mosaic waży tylko 0,5 kg jest łatwa w przenoszeniu i użytkowaniu.

  Specyfikacja:

 • W zestawie: pokrowiec, instrukcja obsługi, pompka.
 • Konstrukcja i materiał: poliwinyl
 • Wymiary: 41x41cm, 41x46 cm, 46x41 cm, 46x46 cm
 • Waga poduszki: 0,5 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy

  Wygoda

  Elastyczne, połączone ze sobą komórki z możliwością regulacji układają się zgodnie z kształtem ciała, zapewniają komfort i wygodę.

  Przystępna cena

  Wykonana z poliwinylu poduszka Mosaic jest niedrogim rozwiązaniem zapewniającym podstawową ochronę placówkom ochrony zdrowia oraz w domu.

  Zastosowanie:

 • dla osób wymagających podstawowej ochrony skóry
 • dla osób ceniących sobie komfort
 • dla osób siedzących w sposób stabilny.
Poduszki przeciwprzeciwodleżynowe ROHO Mosaic
Poduszki ROHO Mosaic
Poduszki ROHO Mosaic
Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Mosaic