Poduszki ROHO Nexus Spirit poduszka ROHO Nexus Spirit Poduszki przeciwodleżynowe ROHO Nexus Spirit Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Nexus Spirit
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Rower Safari
  ROWERY REHABILITACYJNE
  Rower rehabilitacyjny solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania są głównymi cechami jakimi charakteryzują się rowery rehabilitacyjne kompaktowy i ergonomiczny kształt.
   
  rowery rehabilitacyjne
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
 • Groove
  WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY
  Wózek z napędem na tylne, koła, który oferuje użytkownikowi niezależny wybór podstaw napędowych i systemów siedziska. Kontroluje prędkości do 13 km/h dzięki silnikom wyposażonym w zaawansowane rozwiązania takie jak Intellidrive™. Groove to rozwiązanie, które daje duże możliwości aktualizacji oprogramowania.
   
  skutery inwalidzkie elektryczne
 • Pionizator
  MIRCO
  Mirco to propozycja pionizatora dynamicznego amerykańskiej firmy RIFTON. Cechuje się wszechstronnością dzięki systemowi modularnemu pozwalającemu zastosować bardzo szeroką ofertę dodatków. Jednocześnie pionizatory Mirco oferują zalety wielu urządzeń.
   
  pionizatory
Poduszki przeciwprzeciwodleżynowe ROHO Nexus Spirit
 

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Nexus Spirit

Nowa poduszka Nexus Spirit ustanawia całkowicie nowe standardy wśród poduszek przeznaczonych do wózków inwalidzkich. Łączy ona w sobie możliwość stabilizowania oraz właściwości terapeutyczne dzięki piance, która wiernie odzwierciedla kształt ciała użytkownika. Profilowana pianka, z której częściowo zbudowana jest poduszka Nexus Spirit, pozwala na wzmocnienie stabilizacji ciała potrzebnej zwłaszcza w czasie przesiadania się, a także stwarza niespotykaną wcześniej możliwość pozycjonowania miednicy i kończyn dolnych . Skoro życie jest pełne wyzwań, to siedzenie nie powinno być jednym z nich.

DANE TECHNICZNE

  Specyfikacja produktu:

 • W zestawie: nieprzemakalny pokrowiec, pompka.
 • Trwałe, odporne na działanie wysokich temperatur tworzywo
 • Wymiary: 36x36, 36x41, 38x38, 41x41, 41x48, 43x43, 48x41, 48x48 oraz 51x46 cm.
 • Gwarancja: 24 miesiące

  Ochrona skóry

  Poduszka Nexus Spirit dzięki specjalnie umiejscowionej pneumatycznej centralnej części, umożliwia lepszą ochronę okolic kości ogonowej, krzyżowej kulszowej. Jednocześnie miękka powierzchnia nie powoduje tarcia, co gwarantuje ochronę skóry.

  Właściwości

  Mała waga: Łatwo ją podnosić i przenosić. Przybliżona waga to 1,4 kg. Nadaje się do prania/czyszczenia: Część pneumatyczna poduszki może być łatwo wyczyszczona przy pomocy mydła i wody. Piankę można delikatnie przetrzeć. Nieprzemakalny pokrowiec nadaje się do prania w pralce automatycznej Łatwa naprawa: Wykonanie poduszki Nexus Spirit z tworzywa neopren czyni ją odporną na upływ czasu. Ewentualne uszkodzenia można bez problemu naprawić za pomocą specjalnych łatek.

  Zastosowanie dla osób, które:

 • są narażone na umiarkowane ryzyko uszkodzenia skóry
 • cierpią na chroniczne bóle
 • wymagają wzmocnionej stabilizacji ciała.
 • mają trudności z pozycjonowaniem kończyn dolnych
 • są w stanie samodzielnie podnosić cięższe przedmioty
Poduszki przeciwprzeciwodleżynowe ROHO Nexus Spirit
Poduszki ROHO Nexus Spirit
Poduszki ROHO Nexus Spirit
Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Nexus Spirit