Poduszki ROHO Quadtro Select poduszka ROHO Quadtro Select Poduszki przeciwodleżynowe ROHO Quadtro Select Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Rower Safari
  ROWERY REHABILITACYJNE
  Rower rehabilitacyjny solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania są głównymi cechami jakimi charakteryzują się rowery rehabilitacyjne kompaktowy i ergonomiczny kształt.
   
  rowery rehabilitacyjne
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
 • Groove
  WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY
  Wózek z napędem na tylne, koła, który oferuje użytkownikowi niezależny wybór podstaw napędowych i systemów siedziska. Kontroluje prędkości do 13 km/h dzięki silnikom wyposażonym w zaawansowane rozwiązania takie jak Intellidrive™. Groove to rozwiązanie, które daje duże możliwości aktualizacji oprogramowania.
   
  skutery inwalidzkie elektryczne
 • Pionizator
  MIRCO
  Mirco to propozycja pionizatora dynamicznego amerykańskiej firmy RIFTON. Cechuje się wszechstronnością dzięki systemowi modularnemu pozwalającemu zastosować bardzo szeroką ofertę dodatków. Jednocześnie pionizatory Mirco oferują zalety wielu urządzeń.
   
  pionizatory
Poduszki przeciwprzeciwodleżynowe ROHO Quadtro Select
 

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select

Poduszka QUADTRO SELECT wytycza nowe standardy w zakresie projektowania systemów przeciwodleżynowych przeznaczonych do użytkowania na wózku inwalidzkim. Poduszkę można łatwo i szybko dostosować oraz wyregulować do wymagań użytkownika poprzez proste naciśnięcie przycisku w zaworze ISOFLO. Konstrukcja poduszki zapewnia użytkownikowi stabilizację, pozycjonowanie oraz wygodę, a zarazem umożliwia spełnienie przez poduszkę jej podstawowej funkcji: ochrony skóry.

DANE TECHNICZNE

  Specyfikacja:

 • Zestaw zawiera: pokrowiec, pompkę, zestaw naprawczy.
 • Trwałe tworzywo neoprenowe, niepalne, odporne na tłuszcz.
 • Wymiary: pasuje do wózków o szerokości od 30 do 51 cm.
 • Wysokość komór – 5cm, 10 cm.
 • Gwarancja: 36 miesięcy

  Pozycjonowanie

  Poduszka Quadtro Select pozwala na szybkie i proste ustawienie odpowiedniej pozycji użytkownika. Jeśli otworzymy zawór ISOFLO (wciśnięty zielony przycisk), możemy tak ustawić osobę siedzącą na poduszce, aby uzyskać najlepszą dla niej pozycję. Zamykając zawór utrwalamy wybraną wcześniej pozycję siedzenia

  Ochrona skóry

  Opatentowana przez nas technologia Roho Dry Floatation oparta jest na trzydziestu latach badań i doświadczeń z klientami. Umożliwia ona bardzo dobry przepływ krwi dzięki dostosowaniu, dopasowaniu i odzwierciedleniu przez poduszkę sylwetki użytkownika.

  Stabilizacja

  Quadtro Select oferuje nowy poziom stabilizacji, wcześniej nie do osiągnięcia w poduszkach pneumatycznych. Funkcja stabilizująca poduszki jest wzmocniona dzięki zaworowi ISOFLO, zamykającemu dopływ powietrza do każdej z czterech komór. Poduszka pozwala na kontrolę oraz zablokowanie przemieszczania się ciała na boki oraz w przód i tył.

  Wygoda

  Wszystkie regulacje pozycji są dokonywane w czasie gdy użytkownik siedzi na poduszce, wyeliminowana jest zatem konieczność przesiadania się z wózka. Dodatkowo poduszka pozwala na zmienianie pozycji w ciągu dnia w zależności od aktywności użytkownika.

  Właściwości i korzyści

  Regulowana: Dostosowuje się do potrzeb użytkownika, jego pozycji siedzenia i nawet nietypowej sylwetki. Lekka waga: Łatwa do podniesienia i przenoszenia - waga poduszki waha się w zależności od jej rozmiaru i wynosi około 1.71 kg dla poduszki QS99C. Nadaje się do czyszczenia: Poduszka może być łatwo wyczyszczona przy pomocy mydła i wody. Pokrowiec nadaje się do prania w pralce automatycznej. Daje się zreperować: Odporne na starzenie tworzywo neopren, może być w razie potrzeby naprawiony przy pomocy łatek. Zapewnia wentylację (przepływ powietrza): Wolna przestrzeń pomiędzy komorami poduszki pozwala na cyrkulację powietrza wewnątrz, dzięki temu powierzchnia skóry użytkownika ma bardziej sprzyjające, chłodzące środowisko.

  Zastosowanie dla użytkowników, którzy:

 • wymagają wysokiego poziomu ochrony skóry,
 • mają asymetryczną sylwetkę,
 • wymagają stopniowego pozycjonowania,
 • wymagają znacznego wzmocnienia stabilizacji postawy,
 • mają małą lub dostateczną umiejętność utrzymania równowagi ciała,
 • mają pogarszającą się sytuację zdrowotną.
WIDEO
Poduszki przeciwprzeciwodleżynowe ROHO Quadtro Select
Poduszki ROHO Quadtro Select
Poduszki ROHO Quadtro Select
Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select
Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select
Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select
Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select