Poduszki ROHO Hybrid Elite poduszka ROHO Hybrid Elite Poduszki przeciwodleżynowe ROHO Hybrid Elite Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Hybrid Elite
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Rower Safari
  ROWERY REHABILITACYJNE
  Rower rehabilitacyjny solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania są głównymi cechami jakimi charakteryzują się rowery rehabilitacyjne kompaktowy i ergonomiczny kształt.
   
  rowery rehabilitacyjne
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
 • Pionizator
  DLA DZIECI
  Mirco to propozycja pionizatora dynamicznego amerykańskiej firmy RIFTON. Cechuje się wszechstronnością dzięki systemowi modularnemu pozwalającemu zastosować bardzo szeroką ofertę dodatków. Jednocześnie pionizatory Mirco oferują zalety wielu urządzeń.
   
  pionizatory
Poduszki przeciwprzeciwodleżynowe ROHO Hybrid Elite
 

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Hybrid Elite

Przedstawiamy nową poduszkę ROHO Hybrid Elite® – poduszkę do wózka inwalidzkiego, łączącą stabilizację i niezrównaną ochronę skóry technologii ROHO DRY FLOATATION® z pozycjonowaniem piankowej bazy firmy Jay. Nowa konstrukcja poduszki daje niespotykane dotąd możliwości ustawienia i stabilizacji miednicy, zaś neoprenowa wkładka ROHO gwarantuje równomierny rozkład nacisku na ciało pacjenta zapewniając maksymalną ochronę skóry, zwłaszcza w okolicy krętarzy i guzów kulszowych. Wystarczy jedynie wyregulować wkładkę ROHO do kształtu użytkownika, aby zminimalizować ucisk tkanek i zapewnić ich prawidłowe ukrwienie.

DANE TECHNICZNE

  Specyfikacja:

 • W zestawie: pneumatyczna wkładka ROHO, piankowa profilowana baza Jay, pokrowiec, pompka, zestaw naprawczy.
 • Materiał: Wkładka ROHO: trudnopalna guma neoprenowa.
 • Materiał Baza Jay: trudnopalna, nienasiąkająca pianka.
 • Wymiary: szeroki zakres, pasujący do siedzisk o wymiarach od 35 do 60cm.
 • Waga: około 1,5kg.
 • Maksymalna waga użytkownika: 225kg.
 • Gwarancja: 24 miesiące.

  Regulacja:

  wkładka powietrzna dzięki regulacji ilości powierza dostosowuje się do kształtu ciała pacjenta.

  Czyszczenie:

  bezproblemowe czyszczenie wkładki pneumatycznej z użyciem mydła i wody. Pokrowiec wraz z gąbkowym wypełnieniem można prać w pralce. Piankową bazę wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

  Odporność na nasiąkanie:

  zarówno piankowa baza Jay, jak i wkładka ROHO są odporne na nasiąkanie

  Pozycjonowanie

  Osiągniesz lepszą stabilizację dzięki nowej poduszce ROHO Hybrid Elite®. Dzięki piankowej bazie Jay możesz teraz bezpiecznie i wygodnie korzystać z wózka.

  Ochrona skóry

  Poduszka ROHO Hybrid Elite® hydrostatycznie odciąża guzy kulszowe, kość krzyżową i krętarze u osób wysoce zagrożonych uszkodzeniami skóry w tych miejscach. Wkładka ROHO daje możliwość idealnego dopasowania do kształtu użytkownika, minimalizuje tarcie i nacisk. Maksymalnie chroni użytkownika zagrożonego powstawaniem odleżyn w wyniku długotrwałego siedzenia. Dzięki dwóm niezależnym strefom regulacji powietrza doskonale nadaje się także dla osób o niesymetrycznej budowie ciała.

  Stabilność

  Piankowa, profilowana baza zapewnia dodatkowe podparcie kończyn dolnych i wspomaga prawidłowe ustawienie miednicy, przez co zapewnia prawidłową pozycję siedzenia. Wszystko to pozwala użytkownikowi na bezpieczniejsze przesiadanie się na i z wózka

  Zastosowanie:

 • dla osób ze średnim lub wysokim zagrożeniem wystąpienia odleżyn
 • dla osób wymagających szczególnego pozycjonowania miednicy i kończyn dolnych
 • dla osób mających problem z prawidłowym ustawieniem kończyn dolnych
 • zbudowanych asymetrycznie
WIDEO
Poduszki przeciwprzeciwodleżynowe ROHO Hybrid Elite
Poduszki ROHO Hybrid Elite
Poduszki ROHO Hybrid Elite
Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Hybrid Elite

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
GRUPAMAZAMED TV
YOUTUBE GRUPAMAZAMED
Blog
REHABILITACYJNY