Rowery rehabilitacyjne Rower trójkołowy rowery rehabilitacyjne trójkołowe Rower rehabilitacyjny trójkołowy
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
Rowery rehabilitacyjne Muszkieter
 

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe Muszkieter

Muszkieter zdobywca nagrody dla trójkołowca dziecięcego roku w Wielkiej Brytanii, muszkieter jest rowerkiem dla najmłodszych rowerzystów. Jego nietuzinkowa kolorystyka nie pozwoli mu pozostać niezauważonym. Nisko osadzony środek ciężkości zapewnia bezpieczeństwo i stabilność a nisko osadzona rama ułatwia wsiadanie nawet najmłodszym dzieciom. Minimalna odległość siedziska od pedałów to zaledwie 35 cm a maksymalna 45 cm. Pompowane 12 calowe koła dają dodatkowy komfort jazdy. W wersji standardowej rowerek wyposażony jest w napęd typu torpedo co pozwala na prowadzenie roweru przez rodzica za pomocą drążka rodzicielskiego i nie wymusza pracy nóg u dziecka. Opcjonalnie można zamontować napęd typu ostre koło dla dzieci o ograniczonej władzy w nogach aby wywołać ruch i zapewnić trening nóg podczas jazdy. Muszkieter posiada specjalnie zaprojektowaną rączkę hamulca, dostosowaną do dłoni dziecka. Dwa kosze w standardzie oraz dzwonek.

DANE TECHNICZNE
 • Szerokość: 59cm.
 • Długość: 106cm.
 • Wysokość: 79cm.
 • Koła: 12 cali
Rowery rehabilitacyjne trójkołowe
Rower rehabilitacyjny trójkołowy Muszkieter
Rower rehabilitacyjny
Rower trójkołowy muszkieter

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
GRUPAMAZAMED TV
YOUTUBE GRUPAMAZAMED
Blog
REHABILITACYJNY