Handbike Quickie Shark

Strona główna - Wózki inwalidzkie - Handbike - Handbike Quickie Shark

Handbike Quickie Shark


wózek sportowy Quickie - Shark

Profesjonalny wózek sportowy. Wszechstronny i ekonomiczny - maksimum profesjonalności, stylu i wygody.

Regulowane ramię-Crank Ramię korby jest techniczne i indywidualnie dostosowane do specyficznych potrzeb W razie potrzeby, dostosowane korb może być dopasowane do określonego pomiaru.

Sztywne ramy-Connection

Profil ramy jest zaprojektowany z jednego profilu, aby spełnić rygorystyczne normy wymagane zarówno w amatorskich jak i profesjonalnych zawodach. Korzystanie z kształtu "Y" w połączeniach do spawania między widelcem i ramą, wraz ze specjalną strukturą wewnętrzną zbrojenia powoduje, że Shark jest w stanie dostarczyć najwyższej wydajności, jakości oraz lepszego napędu.

Uchwyt jest jednym układzie napędowym. Dlatego Shark oferuje zarówno pionowe i poziome uchwyty. Pionowe uchwyty są również dostępne w średnicach standardowych i małych, przydatnych dla sportowców, którzy mają bardziej ograniczoną funkcjonalność jednej strony ciała.

Bezpieczeństwo jest istotnym elementem w produktach z wysoką prędkością. Dlatego Shark zapewnia funkcję płytek ochronych na górze i na dole łańcucha napędowego. Te płyty to włókno węglowe. Chronią zawodnika przed błotem i brudem oprysków od łańcucha. Chroni też ręce i nogi od mechanizmów przekładni.

Quickie Shark funkcje regulacji osi tylnej tulei, która zapewnia wybór między 20 "i 26" kołem tylnym. 20-calowe koła o najlepiej nadają się do wąskich krętych tras, które wymagają większej zwrotności. 26 calowe koła są najlepsze dla tras prostych i przyspieszeń.

Quickie Shark oferuje konfigurację napędu dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Prosta 7 biegowa oraz Multi Speed oferuje trzy różne możliwości zmiany biegów - łącznie 27.

Dla osób korzystających z silnie pochylonej pozycji oparcia jest dostępne opcjonalne wsparcie szyi. Pomoc ta jest zgodna z krzywizną szyi zawodnika, zapewniając dodatkowe wsparcie na długie trasy.

Quickie Shark oferuje wybór kolorów standardowych:błyszczące i matowe wykończenie ramy. W sumie istnieje ponad 26 różnych Kolorów do wyboru.

Handbike Quickie Shark dane techniczne


  • Waga produktu: 33 kg.
  • Produkt Ciężar: 265 kg. (120 kg).
  • Długość ramy 40,2cala
  • Wysokość ramy 8,6cala
  • X-link Opcjonalny mechanizm
  • Szerokość siedzenia 14,8cala, 16.4cala, 17.9cala
  • Stanowisko Regulowane
  • Standard Składane
  • Długości Krótkie, długie

Handbike Quickie Shark - Galeria

wózek sportowy Quickie - Shark
handbike shark
wózek sportowy Quickie Shark
handbike Quickie Shark

KONTAKT REHACAREJesteś zainteresowany zakupem wózka inwalidzkiego lub sprzętu rehabilitacyjnego?
Napisz do nas - biuro@grupamazamed.pl lub skorzystaj z formularza:

* pole wymagane

Jesteś zainteresowany, chciałbyś nabyć
Handbike Quickie Shark ?


Skontaktuj się z nami !Handbike Quickie Shark
Rehacare dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego, wózków inwalidzkich i handbika Quickie Shark. Wózki inwalidzkie, wózki elektryczne i poduszki przeciwodleżynowe z dofinansowaniem z PFRON i PCPR. Handbike Quickie Shark w atrakcyjnych cenach lub refundowane przez NFZ.

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
YouTube Rehacare
OGLĄDAJ REHACARE TV
Serwis
SERWIS WÓZKÓW
Handbike Quickie Shark