Handbike Upright

Strona główna - Wózki inwalidzkie - Handbike - Handbike Upright

Handbike Upright


handbike UPRIGHT

W tym modelu podróżujemy w pozycji siedzącej. Posiada aluminiową ramę co zapewnia lekką wagę całej konstrukcji. Może zostać szybko i w łatwy sposób rozłożony na części za pomocą zaledwie jednego klucza.

Handbike wyposażony jest w 7 biegową przerzutkę renomowanej firmy Shimano, która od lat wyznacza nowe pułapy jakości i funkcjonalności w dziedzinie napędów do rowerów. Dodatkowo w wersji standardowej handbike wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane rączki napędowe pozwalające na chwytanie zarówno w pionie jak i poziomie. Posiadają wbudowaną manetkę zmiany biegów oraz hamulec ręczny.

Regulowane siedzisko można dostosować do potrzeb każdego użytkownika za pomocą regulacji poziomej. Każde siedzisko wyposażone jest w pas biodrowy utrzymujący ciało kierującego w poprawnej i bezpiecznej pozycji.

Kola tylne posiadają system szybko złączek "quick release" oraz ustawione są w pozycji "delta" co zapewnia dodatkową stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Nad bezpieczeństwem użytkownika oprócz wyżej wymienionych udogodnień czuwa również system kontroli kierunku oraz montowana flaga sygnalizująca obecność handbike-a innym użytkownikom drogi.

Handbike Upright dane techniczne


  • 7 biegowa przerzutka firmy Shimano
  • Regulator napięcia łańcucha.
  • Koła 20"
  • Waga 20kg.
  • pełne podstawy na stopy, pasy mocujące.

Handbike Upright - Galeria

handbike UPRIGHT
hand-bike
wózek sportowy UPRIGHT
handbike UPRIGHT

KONTAKT REHACAREJesteś zainteresowany zakupem wózka inwalidzkiego lub sprzętu rehabilitacyjnego?
Napisz do nas - biuro@grupamazamed.pl lub skorzystaj z formularza:

* pole wymagane

Jesteś zainteresowany, chciałbyś nabyć
Handbike Upright ?


Skontaktuj się z nami !Handbike Upright
Rehacare dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego, wózków inwalidzkich i handbika Rehatri. Wózki inwalidzkie, wózki elektryczne i poduszki przeciwodleżynowe z dofinansowaniem z PFRON i PCPR. Handbike Upright w atrakcyjnych cenach lub refundowane przez NFZ.

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
YouTube Rehacare
OGLĄDAJ REHACARE TV
Serwis
SERWIS WÓZKÓW