Wózek standardowy Ottobock Start XXL

Strona główna - Wózki inwalidzkie - Wózki standardowe - Wózek standardowy Ottobock Start XXL

Wózek standardowy Ottobock Start XXL


Wózek inwalidzki Start M4 XXL pokona każde wyzwanie: ten stabilny wózek z siedziskiem o szerokości do 58 centymetrów i głębokości do 49 centymetrów wykracza poza normalne standardy. Indywidualny styl

Wózki inwalidzkie Start M4 XXL: ten stabilny i lekki wózek przekracza zwykłe normy. Będąc nowoczesnym wózkiem o pięknym kształcie i w kolorze srebrny metalik lub lodowy błękit jest idealnym rozwiązaniem dla większych osób, bowiem wytrzymuje obciążenie do 160 kilogramów.

Model M4 XXL nie byłby prawdziwym członkiem rodziny Start, jeśli nie oferowałby wielu indywidualnych opcji regulacyjnych. Jedynie wózek, który jest perfekcyjnie dostosowany i odpowiada Twoim wymaganiom, może zapewnić najlepsze wsparcie i mobilność. I tak na przykład wózek M4 XXL możesz dostosować do swojego osobistego stylu jazdy - bezpiecznego i wygodnego lub aktywnego i sportowego. Dodatkowo dostępny jest duży wybór opcjonalnych akcesoriów; od odsuwanych podnóżków do innych rozwiązań dla stóp, osłon szprych i ochraniaczy ubrania. W skrócie – swój wózek M4 XXL możesz zaprojektować całkowicie według własnych życzeń i w taki sposób, by pasował do Ciebie i Twojego stylu życia.

Stabilność bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa użytkownika – nawet pod dużym obciążeniem, wzmocniliśmy ramę i oparcie. W przypadku bardzo dużego obciążenia oparcia dostępny na życzenie stabilizator zapewnia dodatkowe wsparcie. Aby zatrzymać i zablokować wózek, wystarczy zaciągnąć hamulec kolanowy. Nad wyraz poręczny: pomimo swojej solidnej konstrukcji wózek M4 XXL można z łatwością złożyć do wygodnych rozmiarów i schować w samochodzie. W ten sposób nie tracisz swojej mobilności – nawet gdy jesteś w trasie lub jedziesz na wycieczkę. Praktyczne paski z zatrzaskami pomagają w zabezpieczeniu wózka przed przypadkowym otwarciem.

Wózek Ottobock Start XXL - Galeria

wózek inwalidzki ottobock
wózki inwalidzkie ottobock
wózek inwalidzki ottobock
wózki inwalidzkie otto bock

Wózek standardowy Ottobock Start XXL dane techniczne


  • Szerokość siedziska - 45,5 - 58 cm
  • Głębokość siedziska - 43 - 49 cm
  • Wysokość oparcia - 40 - 47,5 cm
  • Długość podudzia - 30 - 47 cm
  • Waga - od ok. 15 kg
  • Maksymalne obciążenie - 160 kg

Jesteś zainteresowany, chciałbyś zobaczyć lub otrzymać
Wózek standardowy Ottobock Start XXL ?

Skontaktuj się z nami !


Wózek standardowy Ottobock Start XXL

Rehacare dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego, wózków inwalidzkich i wózka Ottobock Start XXL. Wózki inwalidzkie, wózki elektryczne i poduszki przeciwodleżynowe z dofinansowaniem z PFRON i PCPR. Wózek standardowy Ottobock Start XXL w atrakcyjnych cenach lub refundowane przez NFZ.

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
YouTube Rehacare
OGLĄDAJ REHACARE TV
Blog
REHABILITACYJNY
Wózek standardowy Ottobock Start XXL