Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór zabawki dla psa.

Czas zabaw z psem jest niezwykłą okazją, aby spożytkować energiczność naszego pupila, a jednocześnie wzmacniać relację. Codzienne gry działają pozytywnie na witalność zwierzęcia, oraz dają uciechę właścicielowi. Gry dobrze jest urozmaicać używając zabawek dla psów. Na rynku znajdziemy dużo różnorodnych rodzajów zabawek dla psów, ale w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę znajdziemy w większości sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, pasujących do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów produkowane są z szeregu tworzyw, mogą być piłki gumowe, z materiału czy z plastiku. Dokonując wyboru piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, ale musimy myśleć o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Decydując się na nową piłkę myślmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo istotne, kiedy jesteśmy opiekunami mniejszych odmian psów, takich jak pudle lub yorki, którym wybieramy mniejsze wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy pobawić się z pupilem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć zwierzaka, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pies może wybiegania się. Jeśli piesek umie przynosić zabawkę spowrotem, warto kupić frisbee dla psa o pasującej średnicy, aby psu łatwo można było przenosić przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, gdyż występuje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia frisbee w trakcie zabawy, dlatego w celu uniknięcie bolesnych sytuacji kupujmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee jest ciekawą postacią aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-dla-psow_Legowiska-dla-psa-32900.html legowiska dla psów